> OSIEDLE KOZIELSKA - ŁABĘDZKA


Osiedle u zbiegu ulic Kozielskiej i Łabędzkiej.Nastąpiła zmiana koncepcji.W ramach inwestycji powstają 3 obiekty 2 piętrowe, jeden budynek 4 piętrowy oraz jeden 7 piętrowy.


wizualizacje ze strony inwestora


7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

ok. 150 mieszkań wszystkie domy z garażami podziemnymi i windami z poziomu "0". 3 budynki 5 kondgnacjne i 5 budynków 3 kondygnacyjnych. Protesty mieszkańców - ugoda /??/ Ostatnio Radan wystąpił o warunki - może koncepcja się zmieniła...

kaspric pisze...

Thx za update. Rzeczywiście ciekawe, co z tym dawno zapowiadanym osiedlem. Tamto miejsce aż prosi się o "przyczółek" miasta odgradzający od niego część willową.

Anonimowy pisze...

Ostatnio Radan ma problemy z podwykonawcami - nikt dla nich już nie chce pracować bo nie płacą na czas i już pare firm przez nich padło. Poza tym mają sporo reklamacji dotyczących oddanych już mieszkań. Kłopoty finansowe to nie jedyny problem tej firmy. Może najlepszym sposobem jest przesunąć wszystkie inwestycje na leprze czasy albo wysprzedać goły teren z projektem. To przykre gdy kłopoty prezesa odbijają się na całej firmie. Może należałoby go zmienić?

Anonimowy pisze...

Radan to firma o długoletniej historii, kwestia podwykonawców hmmmmm, znam dużo firm które dla nich pracują i są z tej współpracy zadowolone. Z Radanem można bardzo dobrze współpracować, jest to firma solidna, choć jak zaznaczył kolega nie zawsze na czas płaci, ale tak naprawdę kto to robi??
Realizując duże inwestycje i samodzielnie się finansując Radan jest w dobrej kondycji. Do Pana Wesołowskiego należy nie tylko Radan. Osobiście uważam tą firmę za poważnego gracza na rynku inwestycji w Gliwicach.
Pozdrawiam RK

Anonimowy pisze...

Właśnie spychacz niweluje ten teren - nie wiem czy jest on nadal Radanu ale dopiero w ostatnich dniach /miesiąc/ otrzymał pozwolenie na budowę i jeśli ktoś ponownie tego nie oprotestuje to ruszy z budową. Opóźnienie w realizacji /tradycyjnie realizowanych ślamazarnie/ wynikało z przeszkód prawnych a nie z niechęci.

Anonimowy pisze...

Tja, mnie do dziś mdli na wspomnienie i brzmienie nazwiska Jadwiga Nitsch. Już ponad rok czekam na pieniądze za wykonaną dla nich pracę(radan właśnie).I zapraszam na ul Chemiczną, mozna w wybudowanych przez nich domach, jak na dłoni obserowawć życie prywatne(jak kto lubi, radan chyba lubi?) tamtejszych mieszkańców. Idea szklanych domów okazala się miec realizację, niestety, bo to okolice mojego domu, buuuuu

Anonimowy pisze...

Na dniach, już na dniach.....
Długo czekałem aż coś się ruszy, już są wybrani podwykonawcy... a tak w zasadzie osidle to nosi nazwę "Miasto Ogród". Co do komentarza mojego poprzednika, z Radanem trzeba umieć rozmawiać, a przede wszystkim wiedzieć z kim. Znam osobiście Pana Wesołowskiego, to naprawdę wporządku człowiek, można by rzec wizjoner. Gdyby połowa z jego projektów doczekała się realizacji w Gliwicach mieli byśmy wiele obiektów o nowoczesnej architekturze.